10.jpg

V měsíci červnu se s námi můžete zúčastnit následujících akcí...

3.-7. 6. - Letní sportovní kurz - septimy a 3. ročníky - více zde

4. 6. - celý den - Národní technické muzeum, Plasy - SXB - Mgr. Nováková

4.-7. 6. - út-pá - Výměnný pobyt - Straubing - vybraní žáci SA + SB - Mgr. Puda, Mgr. Míšková

5. 6. - od 12.45 (60 minut) - Představení agentury Pernštejni „Leonardo da Vinci“, tělocvična MG - kvinta A, kvinta B, 2. A, 2. B - PaedDr. Hirschová, Mgr. Walterová

5. 6. - celý den - Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu, Brno - výběr 20 studentů - Ing. Martínková, Mgr. Hlavatá

6. 6. - celý den - ČNB, Praha - Seminář FG2 - Mgr. Nováková, Mgr. Benešová

10. 6. - celý den - Muzeum Karlova mostu, Pražské Benátky, Praha - 2. A - Mgr. Mervartová, Mgr. Hrušková

10. 6. - 15.00-17.30 - Přebor MG v šachu, uč. P16 - Zájemci nar. 1999 a mladší - Ing. Herejk, Mgr. Eretová

11. 6. - celý den - Parlament ČR, Praha - 3. A - Mgr. Horská, Mgr. Kutná

11. 6. - celý den - Národní technické muzeum, Plasy - 1.B - Mgr. Nováková, Mgr. Páník

12. 6. - celý den - Skleník Fata Morgana, Praha - SA, SB - Mgr. Kloudová, Mgr. Korčáková

13. 6. - 14-15 h - Autorské vystoupení spisovatelky Jany Poncarové, Plzeň - všechny ročníky (spíše vyšší gymnázium) - Mgr. Kuchtová

14. 6. - celý den - Školní výlet - projekt - Rabí, Kašperk, Sušice - 1. B - Mgr. Páník, Mgr. Šturmová

14. 6. - 4.-7. h - Prohlídka plzeňského pivovaru, Plzeň - SPA - Mgr. Hlavatá

18. 6. - celý den - Muzeum Karlova mostu, Pražské Benátky, Praha - SXA - PaedDr. Hirschová, Mgr. Mervartová

17.-19. 6. - 3 dny - Mistrovství ČR školních týmů v šachu, Zlín - 5 studentů nižšího stupně - Mgr. Eretová

17.-25. 6. - Poznávací exkurze Norsko - výběr studentů - Mgr. Kloudová

19. 6. - celý den - Zoo a BZ Plzeň - PA - Mgr. Korčáková, Mgr. Drahokoupilová

20. 6. - 1.-4. h - Den chemie, uč. 125+127 - výběr studentů - předmětová komise chemie

20.+21. 6. - 2 dny - Hvězdárna Rokycany - KAA - Mgr. Benešová, Mgr. Boříková

21. 6. - celý den - Školní výlet (Jump aréna), Plzeň - PB - Mgr. Koza

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - SA - Mgr. Egrmajerová, PaedDr. Hirschová

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - SB - Mgr. Pavlíček

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - KIA - Mgr. Kutná, Mgr. Davídková

21. 6. - celý den - Loma Systems, s.r.o., Dobřany - 3. A - Mgr. Nováková

21. 6. - celý den - Školní výlet - projekt, Dolany - Liblín - KIB - Mgr. Šedivá, Mgr. Provodová, Mgr. Stoček

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - Hradiště - SXA - Mgr. Čermáková

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - SXB - Mgr. Korčáková

21. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - bowling v Papírně - 2. A - Mgr. Hrušková, Mgr. Puda

23.-28. 6. - Týdny mediálního vzdělávání - výběr studentů - Mgr. Boříková

24. 6. - 3.-7. h. - Spalovna Chotíkov - SA - Mgr. Hájková, Mgr. Brichtová

24. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - 1. A - Mgr. Vachovcová

25. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - TA - Mgr. Davídková, Mgr. Kutná

25. 6. - celý den - Sportovní den pro studenty nižšího i vyššího gymnázia, Slavie V - všechny třídy - Mgr. Provodová, Mgr. Šturmová, Mgr. Šedivá, Mgr. Páník, Mgr. Pavlíček

25. 6. - celý den - Exkurze Vítkov, Praha - KAA - Mgr. Boříková

25.+26. 6. - 2 dny - Hvězdárna Rokycany - KAB - Mgr. Komprdová, Mgr. Stoček

26. 6. - 8.00-13.00 h - Exkurze Západočeské muzeum, procházka Retro Plzeň - KAA - Mgr. Boříková, Mgr. Pytel

27. 6. - 10.00-11.30 h - Film „Putování se sobíkem“, Cinema City Plaza - primy-tercie - Mgr. Tesař

27. 6. - 10.00-12.15 h - Film „Zelená kniha“, Cinema City Plaza - kvarty-septimy, 1.-3. roč. - Mgr. Tesař

25. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - Košutka, hasičská zbrojnice - PA - Mgr. Kuchtová

25. 6. - celý den - Školní výlet, bowling, Třemošná - TB - Mgr. Benešová

27. 6. - celý den - Školní výlet, Plzeň - 2. B - Mgr. Brichtová, RNDr. Grohmannová

27. 6. -7.40-9.15 h - Výměna učebnic (primy-kvarty) a burza učebnic (ostatní ročníky)

28. 6. - 1. vyuč. h - Předávání vysvědčení a hodnocení školního roku